به چه مواردی در هنگام اجاره لوازم جانبی باید دقت کنید

به چه مواردی در هنگام اجاره لوازم جانبی باید دقت کنید

در طی این مقاله به شما توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید در هنگام اجاره لوازم جانبی دوربین ها باید به چه مواردی باید دقت کنید.
بدون هیچ شکی همه شما در هنگام خرید یک وسیله مورد نیازتان نهایت دقت را به خرج می دهد. در واقع همین مسئله نیز در زمان هایی که شما قصد اجاره کردن یک وسیله را نیز دارید حاکم است. حال ما تصمیم گرفتیم در طی یک مطلب نکاتی را که در هنگام اجاره کردن لوازم جانبی باید به آن ها دقت کنید را شرح بدهیم.

پیش از اجاره محصول مد نظرتان را امتحان کنید
بدون هیچ شکی نهایت سعی را داشته باشید تا محصول مد نظرتان را پیش از اجاره به طور کامل تست و امتحان کنید تا از عملکرد صحیح آن اطمینان خاطر داشته باشید. متاسفانه گاهی اوقات برخی از افراد فعال در این زمینه مشریان را با قیمت کم به سمت خود جلب می کنند و سپس از بی اطلاعی آن نهایت سواستفاده را برده و به این علت که شما محصول اجاره شده را خراب کرده اید، پول هنگفتی را از شما دریافت می کنند.
بنابراین حتی در مکان هایی که در زمینه اجاره لوارم جانبی عکاسی خود را ثابت کرده اند نیز سعی کنید تا محصول مد نظرتان را پیش از کرایه امتحان کنید تا در ادامه به مشکلی برنخورید.

بازارعکاسی Rental of photographic equipmentrent iran hero

 

به ظاهر محصول مد نظرتان دقت کنید
پیش از اجاره سعی کنید تا محصول مد نظرتان را از لحاظ ظاهری و فیزیکی براندازی کنید تا از سلامت آن مطمئن شوید گاهی حتی در خصوص محصولاتی همچون لنز یک خط و خش ساده نیز تماما تجربه عکاسی شما را نابود می کند. پس به این نکته حتما توجه کنید این که محصول مورد نظر پیش از این باز نشده باشد یا دکمه ها عملکرد دقیق دارند یا حتی خط و خش خاصی بر روی محصول وجود دارد یا خیر.
و در نهایت سعی کنید تا تمامی مشکلات موجود را پیش از اجاره محصول به صاحب کسب و کار انتقال دهید و به هیچ وجه در رو درواسی گیر نکنید زیرا شما برای اجاره آن محصول در حال پرداخت هزینه هنگفتی هستید.

در هنگام اجرای لوازم فیلمبرداری سعی کنید تا قطعه فیلمی را تهیه کنید
اجاره کردن لوازم فیلمبرداری مطمئنا هزینه به مراتب بیشتری را نسبت به دیگر لوازم جانبی بر روی دستان شما خواهد گذاشت پس سعی کنید پیش از اجاره آن ها تکه فیلمی را تهیه و ضبط کنید تا از کیفیت و خروجی نهایی دوربین اطمینان حاصل فرمائید.
امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و از خواندن آن لذت برده باشید.
منبع: techradar
تهیه و تنظیم سایت بازار عکاسی
ترجمه: م.ص

 

بازارعکاسی Rental of photographic equipmentrent iran hero2

چرا اجاره کردن لوازم جانبی دوربین های کار به شدت منطقی تری است؟

چرا اجاره کردن لوازم جانبی دوربین های کار به شدت منطقی تری است؟

در طی این مقاله توضیح خواهیم داد که چرا اجاره کردن لوازم جانبی برای شما کار به مراتب منطقی تری است. با ما در ادامه همراه باشید.
حرفه عكاسى كه از هنرهاى شاخص در جامعه امروزى ما به شمار مى رود، در ظاهر از امور ساده و ابتدايى به نظر مى آيد تا آنجايى كه اكثر افراد به خريد دوربين هاى نيمه حرفه اى بسنده كرده و در محيط خانوادگى خودشان نيز يه امر عكاسى مى پردازند.
اما آنچه مهم تلقى مى شود آن است كه اين كار نه تنها ساده نمى باشد بلكه به تخصص و تجربه خود نيازمند است و چه بسيار افرادى كه در اين زمينه سال ها كار كرده تا بتوانند تجربه كافى را كسب نمايند.
مطمئنا امروزه عکاسی به لطف محصولات حرفه ای و متنوعی که شرکت های بزرگ فعال در این زمینه در حال تولید آن هستند دیگر به یک عمر عادی تبدیل شده و بسیاری از افراد می توانند با یک هزینه کم دوربینی بسیار با کیفیت که امکانات متنوعی را نیز دارد تهیه کنند.
با این حال اگر شما پول کافی برای خرید دوربین مد نظرتان را ندارید پیشنهاد ما اجاره کردن دوربین و تجهیزات مرتبط به آن است. زیرا در بسیاری از اوقات یک شخص تنها لوازم مربوط به عکاسی را تنها برای انجام یک پروژه خریداری می کند و پس آن نیز نیاز چندانی به آن ندارد.

چرا باید تجهیزات مورد نیازمان را اجاره کنیم؟
به طور عکاسان بسیار حرفه ای اکثر لوازم جانبی مورد نیاز خود را به صورت کامل خریداری کردند بنابراین ما به این دسته از افراد کار نداریم.
با این حال عکاسان نوپایی هستند که همچنان درآمد کافی برای تهیه لوازم جانبی مورد نیازشان را ندارند و از جهتی قیمت لوازم جانبی عکاسی به هیچ وجه کم نبوده و برای تهیه آن ها باید بودجه زیادی را مد نظر بگیرید. پس در این صورت بهترین کار برای پیشبرد پروژه هایمان چه کاری است؟ در حال حاضر افراد و سایت های بسیار بزرگی در حال اجاره دادن اکثر لوازم جانبی عکاسی از لنز ها گرفته تا سه پایه و رفلکتورها. که شما با یک جستجوی ساده در اینترنت به این دسته از افراد برمیخورید.
اما سوال اصلی که وجود دارد این مسئله است که چرا ما باید لوازم جانبی مدنظرمان را اجاره کنیم؟ مهمترین مسئله ای که پیش از این در بالا نیز به آن اشاره شده بود قیمت این دسته از تجهیزات هستند. مورد دیگر نیز امتحان کردن لوازم جانبی مدنظرتان پیش از خرید آن است.
ممکن است شما یک لنز را برای خرید مدنظر داشته باشید در حالی که در واقعیت کاربردهای آن لنز شاید نتواند نظرتان را جلب کنید پس بهتر است پیش از صرف هر گونه پول هنگفتی با اجازه چند روزه لنز مدنظرتان و پس از تست های متوالی و پس از کسب نتیجه مدنظرتان آن را خریداری کنید.
در نهایت گاهی مواقع شما نیاز به یک لنز یا مواردی از این دست برای یک مدت کوتاه دارید پس بهترین راه پیش روی شما اجاره آن لنز است. برای مثال شما می توانید یک لنز کانن، دوربین دیجیتال را برای مدت چهار روز با قیمت 800 الی یک میلیون تومان اجاره کنید. در حالی که اگر بخواهید همه این موارد را خریداری کنید حداقل باید سه الی چهار میلیون تومان را کنار بزارید و ممکن است که پس از انجام کار مدنظرتان هیچ وقت به این دوربین و لوازم نیازی نداشته باشید.
به صورت کلی اگر علاقه دارید تا بدانید چه لوازم جانبی را می توانید در بازار اجاره کرد باید از جمله آن ها
انواع لنزهای عكاسی و سينمائی مثل:
100 macro- 85 fix- 50 fix -14 fix -35 fix
8/15 -70/200 - 16/35 - 24/105 - 24/70 - 18/135
اجاره انواع چراغ و نور:
800-2000-1000- 300
انواع کینولایت - سافت باکس - ددو لایت - کول لایت - فلاش چتری - اسپیدلایت - فلاش پرتابل - سان پک - رفلکتور و ...
اجاره انواع تجهیزات صدا :
میکروفن گان. مینی گان .hf. هدفون . رکوردر صدا . زوم - میکروفنیقه ای. میکروفون دستی. سنایزر و ...
اجاره تجهیزات حرکتی و هوايی:
ریل ، هلی شات ، osmo، کرین ، پروجیپ. مووی کم (رونین) ، استابیلازر ، اسلایدر ، کارمونت ، انواع سه پايه و تك پايه
انواع قرقره های ارتباطی و صدا و تصوير - دیتاویدیو پروجكشن و پرده - مانیتور و ....
را نام برد.
امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و از خواندن آن لذت برده باشید.
منبع: techradar
تهیه و تنظیم سایت بازار عکاسی
ترجمه: م.ص

 

بازارعکاسی Rental of photographic equipmentrent iran hero3

چرا یک دوربین دیجیتال بخریم در حالی که می توانیم آن را اجاره کنیم

چرا یک دوربین دیجیتال بخریم در حالی که می توانیم آن را اجاره کنیم

در طی این مقاله به شما توضیح خواهیم داد که چرا اجاره یک دوربین دیجیتال بسیار بهتر از خرید آن است. با ما در ادامه همراه باشید.
مدتی پس از آمدن گوشی های هوشمند و قبضه شدن بازار به دست این دستگاه ها بسیاری حدس می زدند که بازار دوربین های دیجیتال به شدت افت کند. در واقع همین اتفاق نیز افتاد و بازار فروش دوربین های دیجیتال به لطف پیشرفت روز افزون دوربین های گوشی های هوشمند به شدت افت کرد و به همین دلیل نیز بسیاری از شرکت های شاخص ساخت دوربین از تولید دوربین های دیجیتال تا حد ممکن صرف نظر کردند ولی با این حال هنوز هم کمپانی های بزرگی همچون نیکون و کانِن همچنان دوربین های جدیدی را دز این زمینه تولید می کنند. حال سوال اصلی این است که اگر دوربین های گوشی هوشمند تا این حد پیشرفت داشته است پس چرا همچنان این شرکت های به تولید محصولات جدید در زمینه دوربین های دیجیتال ادامه می دهند و این که چرا اجاره کردن این دسته از دوربین های به مراتب به صرفه تر از خرید آن ها است.
حال به سوال بالا نگاه دقیق تری خواهیم انداخت. به تازگی شرکتی به نام لومید فعالیت خود را در زمینه اجاره دوربین های گوناگون شروع کرده است. هزینه هایی که این شرکت برای محصولات خود در نظر گرفته است از 5 دلار شده تا 25 دلار به ازای هر روز ادامه پیدا می کند. در کنار این مسئله شرکت مذکور محصولات جانبی دوربین ها را نیز بر عهده دارد.
از جهتی دیگر این سایت گاهی برای اجاره دوربین هایش نیز تخفیفات متنوعی را مدنظر گرفته است. برای مثال شما می توانید دوربین ها و لنز های موجود در این سایت را گاهی با 30 درصد تخفیف تهیه کنید.
قابل ذکر است محصولات سایت مذکور گستره متنوعی را شامل می شود و شما به راحتی می تونید اکثر دوربین ها و محصولات جانبی مدنظرتان را در آن پیدا کرده و اجاره کنید همچنین این سایت تمامی محصولاتی که سفارش داده اید را در طی دو روز کاری به دست شما خواهد رسید. از جهتی دیگر این شرکت در بسته بندی های خود به شدت به مسئله کیفیت اهمیت می دهد زیرا محصولات مبتنی بر دوربین ها به شدت حساس و شما نیز باید به دقت از آن ها استفاده کنید.

برای مثال شما می توانید یک لنز کانن، دوربین دیجیتال و لنز ونی را برای مدت چهار روز با قیمت 178 دلار اجاره کنید. در حالی که اگر بخواهید همه این موارد را خریداری کنید حداقل باید 800 دلار را کنار بزارید و ممکن است که پس از انجام کار مدنظرتان هیچ وقت به این دوربین و لوازم نیازی نداشته باشید.
نکته جالب دیگر این سایت پشتیبانی از عینک گوگل است. دلیل این مسئله نیز این موضوع است که گاهی مشتری از نوع خاص یک دوربین اطللاع ندارد و به وسیله این عینک میتواند محصول مدنظرش را در سایت پیدا کند.
ولی در نهایت اگر پیشنهاد ما را بخواهید بهترین حرکتی را که می توانید انجام دهید اجاره کردن دوربین ها و لوازم جانبی مدنظرتان است زیرا شما در اکثر اوقات یک دوربین را فقط برای انجام یک کار تهیه می کنید و این احتمال وجود دارد که شما هیچ گاه از آن دوربین پس از انجام پروژه مدنظرتان استفاده نمی کنید. پس پیشنهاد ما اجاره کردن تجهیزات و دوربین های مد نظرتان است.
منبع: techradar
تهیه و تنظیم سایت بازار عکاسی
ترجمه: م.ص

بازارعکاسی Rental of photographic equipmentrent iran hero4

مصاحبه سایت بازار عکاسی با بهروز سهرابی مدیر شرکت رسانه یاسین

گفت و گو با بهروز سهرابی مدیر شرکت رسانه یاسین

در خصوص اجاره تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری


حرفه عكاسى كه از هنرهاى شاخص در جامعه امروزى ما به شمار مى رود، در ظاهر از امور ساده و ابتدايى به نظر مى آيد تا آنجايى كه اكثر افراد به خريد دوربين هاى نيمه حرفه اى بسنده كرده و در محيط خانوادگى خودشان نيز يه امر عكاسى مى پردازند.
اما آنچه مهم تلقى مى شود آن است كه اين كار نه تنها ساده نمى باشد بلكه به تخصص و تجربه خود نيازمند است و چه بسيار افرادى كه در اين زمينه سال ها كار كرده تا بتوانند تجربه كافى را كسب نمايند.
در اين ميان اما افرادى نيز شبانه روز سعى در حرفه اى كردن مردم دارند كه در اين مطلب منظور نگارنده را از طرح اين موضوع از طريق مصاحبه با يكى از متخصصان و با تجربه ترين افراد در حوزه عكاسى، فيلمبردارى و ساير حوزه ها نه از لحاظ فيلمسازى و يا عكاسى بلكه از طريقى ديگر متوجه خواهيد شد.
خبرنگار اين سايت گفت و گو ى تفصيلى امروز را به بهروز سهرابی، فعال حوزه اجاره تجهيزات فيلمبردارى، عكاسى و فيلمسازى اختصاص داده است كه باهم اين گفت و گو را مى خوانيم.

جناب سهرابى در ابتدا خودتون رو معرفى بفرماييد.
من بهروز سهرابى هستم و مدرك كارشناسى ارشد دارم. از سال ١٣٨١ كار خود را آغاز كرده ام  و از سال 92 به صورت حرفه ای کار می کنم.


درخصوص کارتون برامون توضیح بدید، درحال حاضر چه کارهایی انجام میدید؟
ما درواقع به عنوان شرکتی تحت عنوان رسانه یاسین، پشتیبانی تولیدات ویدیویی و تامین عوامل پروژه ها را انجام می دهیم که در همین راستا اجاره تجهیزات این حوزه را نیز سال ها است که به صورت تخصصی و ویژه در دست داریم. در ابتدا با سرمایه گذاری اولیه و اندک این کار را شروع کردیم و با گذشت زمان و همچنین با کسب تجربه بیشتر، سرمایه گذاری را افزایش و تجهیزات را به روز کردیم.


با توجه به قیمت های بالایی که باید در خرید تجهیزات تولیدات ویدیویی پرداخت شود، شما نیز اجاره های بالایی از مردم و علاقمندان در این حوزه می گیرید؟
  قیمت خرید تجهیزات بالا و البته قیمت اجاره هایی که توسط برخی از همکاران ما از مردم گرفته می شود قطعا امور را هر روزه سخت و سخت تر خواهد کرد چراکه برای هیچ فردی مقرون به صرفه نیست که برای مصرفی چند روزه هزینه های هنگفت و بسیاری را برای تجهیزات خرج کند. در همین راستا نیز ما و سایر شرکت های تجهیزات، با به روز کردن وسایل خود سعی در کمک به مردم و درک توانایی آنها در پرداخت مبالغ داریم.


بیشترین همکاری شما با چه افراد و یا اقشاری است؟
بیشتر مشتریان ما یا افراد نیمه حرفه ای هستند که در حوزه فیلمسازی و به ویژه فیلم های کوتاه مشغول هستند، یا افرادی می باشند که برای همایش ها و جشنواره ها، مراسم ها و جشن های عکاسی و مدلینگ به دوربین و تجهیزات نیاز دارند و یا افراد حرفه ای در حوزه سینما و تلویزیون می باشند که برای مدت زمان خاصی تجهیزات را اجاره و پس از اتمام پروژه به شرکت برمی گردانند.


چه نوع دوربین هایی بیشتر مورد استفاده و استقبال قرار می گیرند؟
 در پاسخ به این سوال نمی توان نوع خاصی از دوربین را نام برد چراکه علیرغم ارتباط و وجه مشترکی که در لفظ فیلمبرداری وجود دارد اما به دلیل تفاوت در کارایی و کیفیت کار، استفاده دوربین ها متفاوت است. اما نکته جالب ومورد توجه این است که امروزه با ورود دوربین های (( DSLR به عرصه فیلمبرداری، این دوربین ها با توجه به کیفیتی که دارند و فول فرم بودن آنها و همچنین به دلیل اینکه کراپ تصویر ندارند، در مراسمات عروسی به کار گرفته می شوند که البته این دوربین ها به دلیل استهلاکی که دارند به هیچ وجه برای شرکت های تجهیزاتی مفید و سودمند نیستند و این درحالی است که این دوربین ها هر روزه ددد پیشرفت و حرفه ای شدن هرچه بیشتر، گام برمیدارند.


روند اجاره تجهیزات در شرکت شما به چه صورت است؟
در وهله اول در شرکت ما کار برپایه اعتماد پیش می رود. اگرکه نتوانیم به مشتریانمان اعتماد کنیم و وسایل را به آنها بدهیم به هیچ وجه قادر به ادامه کار نخواهیم بود اما در هر صورت وجه التزامی نیز مطرح می باشد که تحت عنوان ضمانت است. در این مورد ضمانتی که مطرح می شود به دو شیوه خواهد بود، 1 اخذ معرفی‌نامه از معرف اشخاص است و 2 اخذ چک ضمانت از افرادی می باشد که ناشناخته و برای نخستین بار به ما مراجعه می کنند.


درخصوص تحویل وسایل توسط مشتری ها به شما به چه صورت عمل می کنید؟
وسایل در هنگام تحویل، باید بر روی میز کانتر کارشناس حاضر در شرکت چک شده و با همان کیفیتی که به مشتری داده ایم، با همان کیفیت نیز تحویل بگیریم و چنانچه خسارتی وارد شده باشد، توسط کارشناس تعمیر و هزینه خسارت اعلام و از فرد اخذ می گردد.

      
 درصورتی که تجهیزات شما توسط مشتری بازگردانده نشود، تکلیف چه می شود؟

این موضوع، موردی است که حتی در سال 94 برای ما پیش آمده است که از مراجع قانونی موضوع را پیگیری کردیم که البته با موفقیت مشکل موجود، به پایان رسید. اما اکنون با توجه به تجارب گذشته قراردادهای مطمئن و بسیار محکمی با مشتریان بسته می شود تا با مشکلی روبه رو نشویم.


تابه حال ضرر و یا خسارتی داشته اید که چشمگیر بوده باشد؟
به طور قطع یقین کار اجاره تجهیزات در عین حالی که جذاب است، مشکلات و دردسر های خود را نیز دارد که برای مجموعه ما بزرگترین اتفاق، خسارت 18 میلیون تومانی بوده است.


درمورد تجهیزات فیلمبرداری که برای استفاده در زیر آب دارید، برامون کمی توضیح دهید.
برای فیلمبرداری در زیر آب کاوری برای پوشش دوربین ها داریم که با پوشش دوربین ها توسط این کاورها از ورود هرگونه آب به درون دوربین جلوگیری می کند؛ همچنین دوربین های شرکت گوپرو نیز در شرکت ما موجود است و این نوع دوربین ها مخصوص استفاده در زیر دریا می باشند. نکته ای که در رابطه با تفاوت روکش ها با این نوع دوربین می باشد متراژ مورد استفاده می باشد که روکش ها تا حداکثر 7 متر و دوربین ها تا 40 متر در زیر دریا را با مقاومت به فیلمبرداری می پردازند. که البته بیشترین استفاده از این دوربین ها برای ساخت فیلم های اکشن می باشد.


برای ارائه خدمات بیشتر، آیا نیرویی در جهت ساخت فیلم و یا عوامل فیلم دارید؟
با توجه به این بحث که در حال حاضر با گذشت سال ها، افتخار همکاری با فیلمسازان بسیاری را داشته ایم، گروه کامل و حرفه ای را تشکیل داده ایم که به همین منظور نیز با انجمن سینمای جوان و هنرمندان جوان نیز تعامل خوبی داریم.


تاکنون با کدامیک از هنرمندان و یا شبکه های تلویزیونی همکاری داشته اید؟
درخصوص بحث تلویزیون مجری های برنامه صبح بخیر ایران همچون آقای رفیعی و یا برنامه به خانه برمی گردیم با ما تعامل داشته اند و همچنین مشتری های سینمایی ما نیز برای مثال آقای توکلی و سایر تصویربرداران سینما و تلویزیون را می توان نام برد.


چنانچه افرادی تمایل به همکاری با شما را داشته باشند، آیا قبول می کنید؟
قطعا به دنبال گسترش ارتباطات و توسعه همکاری ها هستیم و اشخاص فعال در این حوزه نیز می توانند با ارائه نمونه کار و رزومه خود و درصورت قبول شدن آنها، به ما بپیوندند.


راز موفقیت خودتان را در چه چیزی می دانید؟
ما کاملا مشتری را ولی نعمت خود می دانیم و آنها را به چشم همکار می بینیم. محیط و رفتاری دوستانه را ایجاد کرده و همواره به دنبال جلب رضایت آنها هستیم و در راستای رسیدن به این هدف به صورت شبانه روز و برخی مواقع به صورت شیفتی، پرسنل کار می کنند.


صحبت آخرتون خطاب به مشتریانی که هم با شما و هم با سایر هم صنفی های شما در ارتباط هستند، چیست؟
صحبت و خواهشی که دارم این است که وقتی افراد وسیله ای را اجاره می کنند بدانند که در واقع در آن مدت زمان معین (که در برخی موارد ساعتی و در برخی موارد مدتی طولانی است)، صاحب و مالک اموال هستند و باید همانگونه که از ابزار و وسایل شخصی خود محافظت و مراقبت می کنند، با این تجهیزات نیز رفتار نمایند چراکه شاید روزی برسد که دوباره به آن وسایل نیاز داشته باشند.
همچنین مورد بعدی که به ذهنم می رسد این است که معمولا وقتی مردم در هنگام تحویل تجهیزات به شرکت با چک کردن وسایل از سوی کارشناس روبه رو می شوند متاسفانه به شدت ناراحت شده و دچار سوء تفاهم می شوند، درصورتی که باید حتی از این امر خوشحال و خوشایند باشند و بدانند که برای استفاده های بعدی خود آنها وجود این ظرافت و دقت الزامی می باشد.

هزینه بالای اجاره دستگاهها و تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری + قیمت‌

با تشدید استقبال از عکاسی مجالس عروسی و ساخت کلیپ در این زمینه در کنار افزایش فیلمبرداری و عکاسی از سمینارها و جشن‌های رسمی، استفاده از تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری به شدت افزایش یافته است. این در حالی است که تامین تمام تجهیزات به هزینه بالا نیاز دارد و استفاده از تمام آنها در طول سال بسیار کم اتفاق می‌افتد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، از این رو تمام تجهیزات و مسائل مورد استفاده در یک آتلیه موجود نیست و برای جبران این نقیصه واحدهایی در سطح شهر دایر شده‌اند که تجهیزات و وسایل عکاسی و فیلمبرداری تا سطح پیشرفته سینمایی را در اختیار عکاسان و فیلمبرداران قرار می‌دهند. محصولاتی که توسط این واحدها اجاره داده می‌شود شامل دوربین (body)، لنز، سه پایه، باتری اضافه، فیلتر رنگ و دوربین فیلمبرداری است.

یک عکاس و فیلمبردار در این رابطه گفت: در حال حاضر سه نوع از دوربین‌های عکاسی به نام‌های 5DMARK II، 5DMARK III و 7D که تولید کارخانه CANON است اجاره داده می‌شود.

فرزاد حمزه ادامه داد: این دوربین‌ها در شرق تهران به ترتیب روزی 45 هزار تومان، ‌85 هزار تومان و 50 هزار تومان اجاره داده می‌شود که همین دستگاه‌ها در غرب تهران به ترتیب 85 هزار تومان، 130 هزار تومان و 90 هزار تومان برای یک روز کاری اجاره داده می‌شود.

او تصریح کرد: یک روز کاری این واحدها به دو سانس تحویل و دریافت تقسیم می‌شود که از ساعت 8 تا 15 زمان تحویل دستگاه به مشتری و از عصر تا 3 بامداد زمان دریافت دستگاه از مشتری است.

وی ادامه داد: برای اجاره کردن دستگاه و تجهیزات از این واحدها نیاز به یک کارت ملی و چک ضمانت به مبلغ دستگاه و تجهیزات است.

این عکاس و فیلمبردار که از تجهیزات این واحدهای صنفی استفاده می‌کند، یادآور شد: لنز و بدنه دوربین به صورت جداگانه اجاره داده می‌شوند و قیمت اجاره لنز، بنا بر مقدار عکاسی و فیلمبرداری و فاصله سوژه از دوربین روزانه 25 تا 70 هزار تومان است.

وی تاکید کرد: هم‌چنین سه پایه بنا بر کارایی و انواع مختلف آن بین 6000 تا 15 هزار تومان روزانه هزینه اجاره داده می‌شود.

حمزه در رابطه با افزایش استقبال استفاده از دستگاه فیلمبرداری کرین گفت: کرین به تنهایی بنا بر متراژ 4، 6، 8 و 12 متری از 24 هزار تا 400 هزار تومان و اگر همراه با فرد فنی و حمل و نقل اجاره داده شود به ازای هر آپشن 40 هزار تومان به هزینه اجاره افزوده می‌شود.

او بیان کرد: هزینه اجاره هر باطری اضافه عکاسی 2000 تومان است و در کنار آن فیلتر رنگی بنا بر سایز انتخابی 2000 تا 15 هزار تومان هزینه اجاره دارد.

وی تاکید کرد: هزینه هر ساعت اجاره دوربین فیلمبرداری از 10 هزار تومان تا 900 هزار تومان است که این 900 هزار تومان برای دوربین RED است که حتما همراه با فرد فنی اجاره داده می‌شود.

این عکاس و فیلمبردار در پایان تاکید کرد: به دلیل عدم استفاده درست از کارت‌های حافظه، واحدهای صنفی اجازه اجاره آن را ندارند.

 

منبع خبر: ایسنا

رسانه ياسين : مركز اجاره تجهیزات عكاسی ، فيلمبرداری و صدابرداری در کرج و تهران 

 رسانه ياسين : مركز اجاره تجهیزات عكاسی ، فيلمبرداری و صدابرداری در کرج و تهران

گروه های تلگرام عکاسی، تصویربرداری، فتوشاپ، تدوین، باغ عکاسی و ...

گروه های تلگرام عکاسی، تصویربرداری، فتوشاپ، تدوین و ...


بزرگترین سوپر گروه خرید فروش تجهیزات دست دوم بیش از1200 عضو ٭دوربین فیلمبرداری و عکاسی و نورپردازی و ..

https://telegram.me/joinchat/BetkXjzenGPZRVKg2PyLjg

-------------  ***  -------------

سوپر گروپ آفیش عکاسان و تصویر برداران تهران
https://telegram.me/joinchat/Bk-zpj0f_cBIaHcnqrXCcQ

-------------  ***  -------------

 

 

 

 

دومین همایش تخصصی فیلم و عکس جزیره کیش

جشنواره فیلم و عکس آتلیه های کشور در جزیره کیش

 

دومین همایش تخصصی فیلم و عکس 
7 الی 11 آذر ماه سال جاری 
جزیره زیبای کیش 
با همکاری اتحادیه های عکاسی و تصویربرداری سرتاسر کشور 

با حضور :

- برجسته ترین اساتید فیلم و عکس 
- نمایندگانی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 
- جمعی از روسا و مسئولین اتحادیه های عکاسان و تصویر برداران کل کشور 
- تعدادی از کارگردانان و بازیگران سینما و تلویزیون 
موضوعات :
1- تکنیک های عکاسی wedding
2- کارگاه تخصصی مدلینگ , فشن و اصول کاربردی پوزیشن
3- ترکینگ دو بعدی . سه بعدی و پلاگین المنت 3D 

خدمات قابل ارائه همایش:
1- بلیط رفت و برگشت هواپیما
2- اقامت در هتل 4 ستاره
3- پذیرایی صبحانه . نهار و میان وعده
4- ترانسفر گشت
5- حضور در همایش 3 روزه (سالن و فضای باز)
6- دریافت CERTIFICATION بین المللی

WWW.PISHGAMANIRAN.COM

تلفن: 05137664762 

 

نرم افزار اندروید بانک ژست و فیگور عکاسی

نرم افزار اندروید بانک ژست و فیگور عکاسی

تخفیف بزرگ فقط به مدت 2 هفته...
این برنامه با نمونه های مشابه کاملاً متفاوت است.
تقریبا تمام برنامه هایی که تاکنون برای ژست و فیگور ساخته شده اند کپی از یکدیگر یا از اینترنت بوده اند و همچنین از ژستهای ساده ای برخوردار بوده اند که استفاده کمی در عکاسی حرفه ای داشته است. این برنامه بعد از ماهها تلاش برای به تصویر کشیدن بهترین ژستهای حرفه ای عکاسی آماده بهره برداری شده.
کاربردها:
برای عکاسان حرفه ای و کسانی که دوست دارن حرفه ای عکس بگیرند.
برای عروس و دامادهایی که دوست دارند عکسهای حرفه ای داشته باشند.
برای خانمها و آقایانی که علاقه دارند عکسهای اسپرت کاملا حرفه ای بگیرند و مانند دیگران نباشند.
و همچنین قسمت ایده ها که سعی شده کارهای خاص تر و ژستهای خاص تر در آن قرار داده شود.
این نسخه با آپدیت داخلیست و نیازی به دانلود دوباره نرم افزار برای اضافه شدن عکسهای جدید نیست.
برای کسانی که سوال میکنند چرا عکسها به صورت نقاشیه باید بگیم که اجازه گذاشتن عکس رو تو این نرم افزار نداریم. برای همین کلیه ژستها از روی عکسهای واقعی طراحی شده که قابل استفاده برای همه دوستان باشه و نرم افزار اجازه پخش داشته باشد.
(میتونید مطمئن باشید که این ژستها در هیچ نرم افزار و سایت دیگه ای موجود نیست و تماماً توسط استودیو بهنما طراحی و آماده سازی شده است)
نکته مهم دیگه اینه که لینک دانلود کتاب 1000 ژست عکاسی در برنامه به صورت رایگان قرار داده شده است.
دسترسی‌ها

    خواندن کارت حافظه
    دسترسی کامل به اینترنت
    تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه

سایت طراح نرم افزار: www.studiobehnama.ir

طراح: امیر اکبرپور برنجی

 

http://s.cafebazaar.ir/1/upload/screenshot/student.photography0.jpg

 

http://s.cafebazaar.ir/1/upload/screenshot/student.photography3.jpg

 

http://s.cafebazaar.ir/1/upload/screenshot/student.photography1.jpg

 

برای دانلود نرم افزار اندروید بانک ژست و فیگور عکاسی، کد زیر را اسکن کنید و یا روی عکس کلیک کنید: راهنمای استفاده از QR Code

 

http://chart.apis.google.com/chart?chs=170x170&cht=qr&chl=http://cafebazaar.ir/app/?id=student.photography&choe=UTF-8&chld=Q|0

http://cafebazaar.ir/app/student.photography/?l=fa

 

مرکز اجاره دوربین عکاسی و فیلمبرداری ، تجهیزات صدا، نور و حرکتی rent camera and lens photography equipment video camera rental mr golparast in karaj tehran iran

تجهیزات سینمایی جیبر - اجاره کرین و اپراتور

اجاره دوربین و تجهیزات حرفه ای سینمایی و فیلمسازی در تهران

عکاسی پانوراما و تور مجازی صمیمی

درج آگهی با پیامک

فروشنده و خریدار محترم لوازم عکاسی، شما می توانید برای درج آگهی در سایت، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش، مشخصات ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی) را به شماره 50002691821 پیامک بفرستید.

درج آگهی در سایت رایگان است.

حذف آگهی از سایت

برای حذف آگهی تان از سایت، با همان شماره های که در سایت آگهی ثبت کرده اید، عدد 2 (متن پیامک فقط عدد 2 باشد) به شماره 50002691821 پیامک بفرستید و یا با شماره 09121943801 تماس بگیرید.

 

 

برخی از مطالب سایت

جستجوی سریع

JoomShaper