به چه مواردی در هنگام اجاره لوازم جانبی باید دقت کنید

به چه مواردی در هنگام اجاره لوازم جانبی باید دقت کنید

در طی این مقاله به شما توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید در هنگام اجاره لوازم جانبی دوربین ها باید به چه مواردی باید دقت کنید.
بدون هیچ شکی همه شما در هنگام خرید یک وسیله مورد نیازتان نهایت دقت را به خرج می دهد. در واقع همین مسئله نیز در زمان هایی که شما قصد اجاره کردن یک وسیله را نیز دارید حاکم است. حال ما تصمیم گرفتیم در طی یک مطلب نکاتی را که در هنگام اجاره کردن لوازم جانبی باید به آن ها دقت کنید را شرح بدهیم.

پیش از اجاره محصول مد نظرتان را امتحان کنید
بدون هیچ شکی نهایت سعی را داشته باشید تا محصول مد نظرتان را پیش از اجاره به طور کامل تست و امتحان کنید تا از عملکرد صحیح آن اطمینان خاطر داشته باشید. متاسفانه گاهی اوقات برخی از افراد فعال در این زمینه مشریان را با قیمت کم به سمت خود جلب می کنند و سپس از بی اطلاعی آن نهایت سواستفاده را برده و به این علت که شما محصول اجاره شده را خراب کرده اید، پول هنگفتی را از شما دریافت می کنند.
بنابراین حتی در مکان هایی که در زمینه اجاره لوارم جانبی عکاسی خود را ثابت کرده اند نیز سعی کنید تا محصول مد نظرتان را پیش از کرایه امتحان کنید تا در ادامه به مشکلی برنخورید.

بازارعکاسی Rental of photographic equipmentrent iran hero

 

به ظاهر محصول مد نظرتان دقت کنید
پیش از اجاره سعی کنید تا محصول مد نظرتان را از لحاظ ظاهری و فیزیکی براندازی کنید تا از سلامت آن مطمئن شوید گاهی حتی در خصوص محصولاتی همچون لنز یک خط و خش ساده نیز تماما تجربه عکاسی شما را نابود می کند. پس به این نکته حتما توجه کنید این که محصول مورد نظر پیش از این باز نشده باشد یا دکمه ها عملکرد دقیق دارند یا حتی خط و خش خاصی بر روی محصول وجود دارد یا خیر.
و در نهایت سعی کنید تا تمامی مشکلات موجود را پیش از اجاره محصول به صاحب کسب و کار انتقال دهید و به هیچ وجه در رو درواسی گیر نکنید زیرا شما برای اجاره آن محصول در حال پرداخت هزینه هنگفتی هستید.

در هنگام اجرای لوازم فیلمبرداری سعی کنید تا قطعه فیلمی را تهیه کنید
اجاره کردن لوازم فیلمبرداری مطمئنا هزینه به مراتب بیشتری را نسبت به دیگر لوازم جانبی بر روی دستان شما خواهد گذاشت پس سعی کنید پیش از اجاره آن ها تکه فیلمی را تهیه و ضبط کنید تا از کیفیت و خروجی نهایی دوربین اطمینان حاصل فرمائید.
امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و از خواندن آن لذت برده باشید.
منبع: techradar
تهیه و تنظیم سایت بازار عکاسی
ترجمه: م.ص

 

بازارعکاسی Rental of photographic equipmentrent iran hero2

مرکز اجاره دوربین عکاسی و فیلمبرداری ، تجهیزات صدا، نور و حرکتی rent camera and lens photography equipment video camera rental mr golparast in karaj tehran iran

تجهیزات سینمایی جیبر - اجاره کرین و اپراتور

اجاره دوربین و تجهیزات حرفه ای سینمایی و فیلمسازی در تهران

عکاسی پانوراما و تور مجازی صمیمی

درج آگهی با پیامک

فروشنده و خریدار محترم لوازم عکاسی، شما می توانید برای درج آگهی در سایت، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش، مشخصات ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی) را به شماره 50002691821 پیامک بفرستید.

درج آگهی در سایت رایگان است.

حذف آگهی از سایت

برای حذف آگهی تان از سایت، با همان شماره های که در سایت آگهی ثبت کرده اید، عدد 2 (متن پیامک فقط عدد 2 باشد) به شماره 50002691821 پیامک بفرستید و یا با شماره 09121943801 تماس بگیرید.

 

 

برخی از مطالب سایت

جستجوی سریع

JoomShaper