چرا یک دوربین دیجیتال بخریم در حالی که می توانیم آن را اجاره کنیم

چرا یک دوربین دیجیتال بخریم در حالی که می توانیم آن را اجاره کنیم

در طی این مقاله به شما توضیح خواهیم داد که چرا اجاره یک دوربین دیجیتال بسیار بهتر از خرید آن است. با ما در ادامه همراه باشید.
مدتی پس از آمدن گوشی های هوشمند و قبضه شدن بازار به دست این دستگاه ها بسیاری حدس می زدند که بازار دوربین های دیجیتال به شدت افت کند. در واقع همین اتفاق نیز افتاد و بازار فروش دوربین های دیجیتال به لطف پیشرفت روز افزون دوربین های گوشی های هوشمند به شدت افت کرد و به همین دلیل نیز بسیاری از شرکت های شاخص ساخت دوربین از تولید دوربین های دیجیتال تا حد ممکن صرف نظر کردند ولی با این حال هنوز هم کمپانی های بزرگی همچون نیکون و کانِن همچنان دوربین های جدیدی را دز این زمینه تولید می کنند. حال سوال اصلی این است که اگر دوربین های گوشی هوشمند تا این حد پیشرفت داشته است پس چرا همچنان این شرکت های به تولید محصولات جدید در زمینه دوربین های دیجیتال ادامه می دهند و این که چرا اجاره کردن این دسته از دوربین های به مراتب به صرفه تر از خرید آن ها است.
حال به سوال بالا نگاه دقیق تری خواهیم انداخت. به تازگی شرکتی به نام لومید فعالیت خود را در زمینه اجاره دوربین های گوناگون شروع کرده است. هزینه هایی که این شرکت برای محصولات خود در نظر گرفته است از 5 دلار شده تا 25 دلار به ازای هر روز ادامه پیدا می کند. در کنار این مسئله شرکت مذکور محصولات جانبی دوربین ها را نیز بر عهده دارد.
از جهتی دیگر این سایت گاهی برای اجاره دوربین هایش نیز تخفیفات متنوعی را مدنظر گرفته است. برای مثال شما می توانید دوربین ها و لنز های موجود در این سایت را گاهی با 30 درصد تخفیف تهیه کنید.
قابل ذکر است محصولات سایت مذکور گستره متنوعی را شامل می شود و شما به راحتی می تونید اکثر دوربین ها و محصولات جانبی مدنظرتان را در آن پیدا کرده و اجاره کنید همچنین این سایت تمامی محصولاتی که سفارش داده اید را در طی دو روز کاری به دست شما خواهد رسید. از جهتی دیگر این شرکت در بسته بندی های خود به شدت به مسئله کیفیت اهمیت می دهد زیرا محصولات مبتنی بر دوربین ها به شدت حساس و شما نیز باید به دقت از آن ها استفاده کنید.

برای مثال شما می توانید یک لنز کانن، دوربین دیجیتال و لنز ونی را برای مدت چهار روز با قیمت 178 دلار اجاره کنید. در حالی که اگر بخواهید همه این موارد را خریداری کنید حداقل باید 800 دلار را کنار بزارید و ممکن است که پس از انجام کار مدنظرتان هیچ وقت به این دوربین و لوازم نیازی نداشته باشید.
نکته جالب دیگر این سایت پشتیبانی از عینک گوگل است. دلیل این مسئله نیز این موضوع است که گاهی مشتری از نوع خاص یک دوربین اطللاع ندارد و به وسیله این عینک میتواند محصول مدنظرش را در سایت پیدا کند.
ولی در نهایت اگر پیشنهاد ما را بخواهید بهترین حرکتی را که می توانید انجام دهید اجاره کردن دوربین ها و لوازم جانبی مدنظرتان است زیرا شما در اکثر اوقات یک دوربین را فقط برای انجام یک کار تهیه می کنید و این احتمال وجود دارد که شما هیچ گاه از آن دوربین پس از انجام پروژه مدنظرتان استفاده نمی کنید. پس پیشنهاد ما اجاره کردن تجهیزات و دوربین های مد نظرتان است.
منبع: techradar
تهیه و تنظیم سایت بازار عکاسی
ترجمه: م.ص

بازارعکاسی Rental of photographic equipmentrent iran hero4

مرکز اجاره دوربین عکاسی و فیلمبرداری ، تجهیزات صدا، نور و حرکتی rent camera and lens photography equipment video camera rental mr golparast in karaj tehran iran

تجهیزات سینمایی جیبر - اجاره کرین و اپراتور

اجاره دوربین و تجهیزات حرفه ای سینمایی و فیلمسازی در تهران

عکاسی پانوراما و تور مجازی صمیمی

درج آگهی با پیامک

فروشنده و خریدار محترم لوازم عکاسی، شما می توانید برای درج آگهی در سایت، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش، مشخصات ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی) را به شماره 50002691821 پیامک بفرستید.

درج آگهی در سایت رایگان است.

حذف آگهی از سایت

برای حذف آگهی تان از سایت، با همان شماره های که در سایت آگهی ثبت کرده اید، عدد 2 (متن پیامک فقط عدد 2 باشد) به شماره 50002691821 پیامک بفرستید و یا با شماره 09121943801 تماس بگیرید.

 

 

برخی از مطالب سایت

جستجوی سریع

JoomShaper